Wyszukiwarka
Tarkett Pure Jesion Nature Tres | 7965005 7965008
na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
|
|
Tarkett Pure Jesion Nature Tres numer katalogowy: 7965005 lub 7965008 |
Deski Tarkett Pure Jesion Nature Tres to gotowa trójlamelowa nowoczesna podłoga szwedzkiego producenta, zajmującego się produkcją podłóg drewnianych od ponad 120 lat!
Deska wykonana jest w technologii trójwarstwowej, która przeciwdziała naturalnemu rozszerzaniu się i kurczeniu drewna przy zmianach wilgotności w pomieszczeniu. Niewielka grubość całkowita deski powoduje, że podłoga idealnie sprawuje się na wodnych systemach ogrzewania podłogowego.
Deska wykończona jest lakierem Proteco Lacquer lub bardziej matowym Proteco Natura. Dzięki utwardzaniu powierzchni w procesie produkcyjnym przy wykorzystaniu technologii UV, warstwa wierzchnia staje się wysoce odporna na mikrozadrapania oraz zużycie.
Posadzka jest ostrokrawężna co oznacza brak faz na wszystkich krawędziach.
Popularna kolekcja Pure składa się z podłóg drewnianych dostępnych w naturalnych, niemodyfikowanych kolorach.
Dane techniczne
| Rozmiar podłogi | deska trzylamelowa |
| Technologia wykonania | trójwarstwowa |
| Gatunek drewna | jesion |
| Wykończenie | lakier |

