Dostępność produktów

Przeglądając produkty na naszej stronie internetowej napotkasz symbole oznaczające poziom dostępności oferowanych produktów oraz spodziewany terminy wysyłek.

SYMBOLE DOSTĘPNOŚCI PRODUKTÓW

  Oznacza, że dany produkt jest dostępny w dużej ilości bezpośrednio w naszym magazynie centralnym przy ulicy Listopadowej 1 w Warszawie (Ursus).
 
  Oznacza, że dany produkt jest dostępny w średniej ilości bezpośrednio w naszym magazynie centralnym. W przypadku bardzo dużego zamówienia termin wysyłki może zostać wydłużony.
 
  Oznacza, że dany produkt jest dostępny w małej ilości bezpośrednio w naszym magazynie centralnym. W przypadku dużego zamówienia termin wysyłki może zostać wydłużony.
 
  Oznacza, że dany produkt jest dostępny na zamówienie, dostępność towaru przekracza 1 dzień roboczy. W celu poznania dokładnego czasu oczekiwania na towar prosimy o kontakt.
 
  Oznacza, że dany produkt został wycofany z produkcji i nie będzie już dostępny w sprzedaży.

Autorzy serwisu dołożyli wszelkich możliwych starań, aby prezentowane informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego błędy systemu komputerowego jak i błędy ludzkie nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z pracownikiem naszej firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl