Koszty i terminy dostaw

Nasza firma oferuje transport zakupionych produktów za pomocą przesyłek kurierskich jak. Na terenie Warszawy i powiatu Warszawski Zachodni oraz Pruszkowskiego świadczymy również przewóz towarów własną flotą samochodów. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie centralnym zlokalizowanym w Warszawie - Ursus.

 

PRZESYŁKA KURIERSKA
   

Przesyłka kurierska to najszybszy sposób na dostawę zamówionych towarów pod Państwa adres. Nasze przesyłki kurierskie są ubezpieczone i bardzo starannie zapakowane. W zależności od gabarytów i ilości produktów rozróżniamy trzy typy wysyłek kurierskich. W standardowej paczce wysyłamy chemie budowlaną, lakiery, oleje, środki czyszczące i narzędzia. Na paletach wysyłamy większe ilości produktów jak i podłogi drewniane (jest to najbezpieczniejszy sposób dostarczenia produktów). Jako przesyłki dłużycowe wysyłamy głównie listwy przypodłogowe. Termin dostawy paczki na terenie Polski standardowo wynosi od nadania 24 godziny (do 48 godzin). Zamawiając u nas w dniu pracującym do godziny 10.00 produkty dostępne na magazynie i wybierając jako sposób płatności szybki przelew lub pobranie towar wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

paczka do 30kg - 16 zł brutto (+ 6 zł za pobranie)
paczka dłużycowa do 30kg - 36 zł brutto
paczka paletowa - 180 zł brutto

 

PACZKOMATY
   

Paczkomaty to coraz popularniejszy sposób na dostawę zamówionych produktów. Dostawa obejmuje transport towaru do wybranego przez Ciebie paczkomatu. W porównaniu do przesyłki kurierskiej wysyłany towar ma mniejsze gabaryty oraz wagę (max - 20kg). Paczkomaty nadajemy codziennie.

paczka do 20kg - 12 zł brutto

 

TRANSPORT NA TERENIE WARSZAWY ORAZ POWIATU ZACHODNIEGO I PRUSZKOWSKIEGO
   

Transport na terenie Warszawy i powiatu zachodniego oraz pruszkowskiego, to dostawa towaru zakupionego w naszym sklepie za pomocą naszej floty samochodów dostawczych. Rodzaj opłaty za taką usługę uzależniony jest od miejsca dostawy. Zastrzegamy sobie możliwość wymagania wykonania przedpłaty (ewentualna dopłata lub zwrot pieniędzy następują przy odbiorze materiału u kierowcy). Data dostawy uzależniona jest od dostępności samochodów i jest uzgadniana z każdym klientem indywidualnie. Cena nie obejmuje usługi wniesienia.

transport na terenie Warszawy oraz powiatów Warszawa Zachódo oraz Pruszków - 60 zł brutto
transport na ternie Polski - uzgadniany telefonicznie

 

ODBIÓR OSOBISTY W MAGAZYNIE W WARSZAWIE
 

Zamówiony towar możesz odebrać bezpłatnie w naszym magazynie w Ursusie (ul. Listopadowa 1, 02-496 Warszawa). Towar posiadający status wysyłki "natychmiast" w 95% przypadków jest dostępny od ręki w magazynie. Mimo wszystko zalecamy przed przyjazdem o sprawdzenie dostępności produktu telefonicznie: 22 882 20 11 (pn-pt godz. 8.00 - 19.00).

odbiór w magazynie - bezpłatnie

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl