Sposoby płatności

PRZELEW TRADYCYJNY 

Zamówienie zostaje zrealizowane po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie

Dane do przelewu:

Nazwa:   Floors Tomasz Pol  
Adres: ul. Listopadowa 1
Kod: 02-496
Miasto: Warszawa
   
Bank: ING Bank Śląski o. Warszawa
Nr konta: 32 1050 1924 1000 0091 4416 2196
Kod BIC/Swift: INGBPLPW (dla przelewów zagranicznych)
Tytułem: Wpisz nr zamówienia z e-maila otrzymanego od nas

Wybierając przelew tradycyjny jako sposób płatności Klient otrzymuje najtańszą wysyłkę!

 

POBRANIE

Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu zamówienia przez Klienta (poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który zostaje wysłany drogą mailową). Pobranie wymaga dopłaty w wysokości 6 zł brutto. W przypadku gdy Klient decyduje się na dowóz produktów na terenie Warszawy przez naszą firmę ten sposób rozliczenia nie wymaga dopłaty.

 

PRZELEW NATYCHMIASTOWY

Zamówienie zostaje zrealizowane po wykonaniu przelewu i zaksięgowaniu ich przez naszego partnera szybkich płatności online (Shoper Płatności - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.). Godziny księgowań zależą od banku w którym Klient posiada rachunek bankowy. Koszt przelewu natychmiastowego w wysokości 1,59% zamówienia jest przenoszony na Klienta (ceny na stronie zawierają rabat za płatność poprzez przelew tradycyjny lub pobranie).

 

 

GOTÓWKA / KARTA

W przypadku odbioru produktów w naszym magazynie istnieje możliwość płatności za produkty zarówno gotówką jak i kartą Visa lub Mastercard na miejscu. Obie płatności nie wymagają dopłaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl