O nas

Dzień dobry!

Miło Cię widzieć na tej konkretnej podstronie bo rozumiem, że chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie. Firma FLOORS, która jest właścicielem m.in. dużej hurtowni chemii budowlanej oraz sklepu internetowego na którym się znajdujesz została założona w 1994 roku. Od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą podłogowej chemii budowlanej oraz usługami związanymi z podłożami i posadzkami, a od ponad 10 lat prowadzimy powyższy sklep internetowy.

Ponadto zawodowo jestem Rzeczoznawcą Polskiego Stowarzyszenia Posadzkarzy a mają naczelną wartością oraz podstawą firmy uczyniłem wiedzę oraz stawianie na coraz wyższą jakość obsługi.

Dlatego też nasza kadra osób to ludzie o bogatej wiedzy dotyczącej sprzedawanych produktów, którzy bardzo chętnie i umiejętnie się nią z Tobą podzielą. Prowadząc wspólnie z moimi zaufanymi pracownikami od ponad 25 lat nasze przedsiębiorstwo zyskaliśmy rzesze klientów hurtowych jaki i detalicznych. Codziennie z naszego magazynu wyjeżdża od kilkudziesięciu do ponad stu starannie zapakowanych paczek z chemią budowlaną oraz podłogami.

Miło mi podzielić się z Tobą także informacją, że we wspomnianym okresie staliśmy się też największym sprzedawcą wielu producentów w Polsce: m.in. ekskluzywnych niemieckich marek Uzin i Pallmann.

Pomimo powyższych sukcesów, nie przestajemy w poszukiwaniach coraz lepszych rozwiązań, których najlepszym recenzentem jesteś dla nas właśnie Ty – nasz Szanowny Klient.

Serdecznie zachęcam do zakupów, kontaktu mailowego lub telefonicznego oraz odwiedzenia naszego stacjonarnego punktu w Warszawie.

mgr inż. Tomasz Pol

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl