Program lojalnościowy

 

Z myślą o Was, czyli naszych klientach, wprowadzamy program lojalnościowy, dzięki któremu możecie za Waszą aktywność na naszej stronie otrzymać wybrany przez siebie produkt ze sklepu.

Zasady są proste: za każdą 1 zł wydaną na produkty z naszej oferty, otrzymacie 1 punkt w programie lojalnościowym. Dodatkowo możecie uzyskać 50 punktów za każdą opinię o zakupionym produkcie dodaną w naszym sklepie - Wasze opinie są niezmiernie cenne i mogą pomóc innym klientom podjąć właściwą decyzję dotyczącą zakupu! Możecie również otrzymać jednorazowo bonusowe 100 punktów w momencie gdy dopiszecie się do naszego newslettera.

Zgromadzone punkty możecie wymienić na dowolny produkt wg poniższego przelicznika:

 

Szczegóły programu lojalnościowego - znajdziecie w poniższym regulaminie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

 


 

Regulamin programu lojalnościowego

obowiązujący od 24 kwietnia 2020 roku

 

Definicje

Organizator – FLOORS TOMASZ POL z siedzibą przy ulicy Listopadowej 1 (02-496 Warszawa);

Program – program lojalnościowy przygotowany i prowadzony przez Organizatora, adresowany do klientów sklepu Allfloor.pl, którym będą przyznawane Korzyści z tytułu uczestnictwa w Programie. Program będzie prowadzony od dnia 24 kwietnia 2020 roku do odwołania;

Uczestnik – zarejestrowany klient Sklepu, który dokonał przynajmniej jednokrotnie zakupów w Sklepie;

Korzyść – każdy rodzaj korzyści przyznany Uczestnikowi przez Organizatora, tj. wszelkiego rodzaju rabaty, zniżki na zakup towarów lub usług przyznawane gratisowo i inne;

Sklep – sklep internetowy Allfloor.pl.

 

§1 Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa w Programie oraz prawa i obowiązki Uczestnika.
 2. Program obowiązuje wyłącznie przy zakupach w sklepie internetowym Allfloor.pl
 3. Program jest prowadzony od dnia 24 kwietnia 2020 roku do odwołania.
 4. Punkty naliczane są dla zamówień złożonych od dnia 24 kwietnia 2020 roku.

 

§2 Korzyści

 1. Każda pełna złotówka wydana przez Uczestnika na towary w Sklepie podczas jednego zamówienia stanowi równowartość 1 punktu w Programie.
 2. Naliczenie punktów następuje z chwilą zmiany statusu zamówienia na „przesyłka wysłana”.
 3. W przypadku nieodebrania zamówienia lub jego częściowego lub całkowitego zwrotu naliczone punkty są odliczane proporcjonalnie do wartości zwrotu.
 4. Organizator będzie przyznawał Korzyści w postaci umożliwienia wymiany zgromadzonych przez Uczestnika punktów na produkty dostępne w Sklepie.
 5. Przelicznik wymiany to 100 punktów = 1 zł brutto.
 6. Organizator będzie przyznawał dodatkowe 50 punktów za każde dodanie opinii o produkcie, po jej zaakceptowaniu i opublikowaniu przez moderatora. Opinia musi dotyczyć produktu zakupionego wcześniej w Sklepie.
 7. Organizator będzie przyznawał jednorazowo dodatkowe 100 punktów za zapisanie się przez Uczestnika do usługi newslettera.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania Uczestnikowi innych Korzyści, w szczególności wszelkiego rodzaju gratisów, rabatów, zniżek, obniżek, bonów lub innych szczególnych ofert cenowych lub produktowych.
 9. Żadne promocje, zniżki, obniżki, rabaty, bony, przeceny lub inne szczególne oferty cenowe lub produktowe, nie podlegają łączeniu, chyba że co innego wynika z regulaminu danej promocji, obniżki, zniżki, przeceny lub innej szczególnej oferty cenowej lub produktowej lub decyzji Organizatora.
 10. Koszty dodatkowe (koszt dostawy lub koszty związane z wybraną formą płatności) nie są uwzględnianie przy obliczaniu przyznanych w Programie punktów.
 11. Za zamówienia - w których wykonywany jest proces wymiany punktów na produkty - nie są naliczane żadne nowe punkty.
 12. Ilość zgromadzonych punktów można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto w Sklepie.

 

§3 Zakończenie Programu

 1. Organizator zastrzega sobie prawo zawieszenia lub zakończenia Programu w każdym momencie.
 2. W przypadku zawieszenia lub zakończenia Programu, Organizator zobowiązany jest do umieszczenia stosownej informacji na stronie internetowej Allfloor.pl.

 

§4 Zmiany Regulaminu Programu

 1. Organizator Programu jest uprawniony do wprowadzania zmian do niniejszego Regulaminu Programu w każdym momencie.
 2. W przypadku wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu, o których mowa w punkcie 1 powyżej, Organizator każdorazowo udostępni ujednolicony tekst zmienionego Regulaminu na stronie internetowej Organizatora – Allfloor.pl

 

§5 Ochrona danych osobowych

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych zobowiązujemy się do starannego przechowywania i zabezpieczania danych osobowych. W tym celu opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Więcej informacji na temat Ochrony Prywatności i Danych Osobowych można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

 

§6 Postanowienia końcowe

 1. Pełna treść regulaminu jest dostępna na stronie Allfloor.pl.
 2. Uczestnik w każdej chwili może zrezygnować z uczestniczenia w Programie, wysyłając prośbę o usunięcie konta ze Sklepu na adres: info@allfloor.pl. Rezygnacja z uczestnictwa w programie jest równoznaczna z usunięciem konta i utratą przywilejów związanych z Programem.
 3. Wszelkie ewentualne spory lub roszczenia w związku z Programem rozstrzygane będą przez sąd powszechny właściwy według przepisów ogólnych.
 4. Prawem właściwym dla niniejszego Regulaminu oraz prowadzenia i uczestnictwa w Programie jest prawo Rzeczpospolitej Polskiej, a sądami sądy powszechne w Rzeczpospolitej Polskiej, chyba że co innego wynika z bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl