Producenci

Pallmann Magic Oil 1K Easy 1l

olejowoski bezbarwne
152
PLN
Pallmann Magic Oil 1K Easy 1l
instore_only
Dostępność:
dostępny w magazynie
Wysyłka:
natychmiast
Cena: 152,00 zł
Cena netto: 123,58 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

PA 0064

Producent:
Pallmann

Pallmann Magic Oil 1K Easy

Jednoskładnikowy olej bezrozpuszczalnikowy do drewna

Uwaga! Produkt jest zamiennikiem Pallmann Sojabase Plus.

Magic Oil 1K Easy jest uzupełnieniem serii Magic do podłóg olejowanych, stosowany do podłóg o normalnym stopniu użytkowania.

Preparat uszlachetnia posadzkę i gwarantuje zachowanie otwartoporowatej, oddychającej i dyfuzyjnej powierzchni drewnianej. Olej 1K Easy produkowany jest na bazie naturalnych składników, jest odporny na zabrudzenia i wytrzymały. Olej poprawia kolor i widoczność słojów drewna.

Preparat nakładany jest za pomocą wałka do oleju lub szpachli. Zaleca się naniesienie co najmniej 2 warstw. Nadmiar oleju powinien zostać usunięty z podłogi przed wyschnięciem. Należy pamiętać że po skończonych pracach wszelkie użyte tekstylne materiały należy odpowiednio zutylizować (istnieje ryzyko samozapłonu).

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

Opakowanie (l) 1
Zużycie (ml/m²) 25-35

Produkty powiązane

Pallmann Magic Oil 1K Easy 3l Pallmann Magic Oil 1K Easy 3l

Kombinacja naturalnego oleju sojowego i wosku przeznaczona do impregnacji podłóg drewnianych. Produkt gwarantuje zachowanie oddychającej i dyfuzyjnej powierzchni podłogi.

Cena: 419,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy dostępny pod adresem www.allfloor.pl należy do firmy Floors Tomasz Pol, ul. Listopadowa 1, 02-496 Warszawa, NIP: 125-003-46-44

Sklep internetowy Shoper.pl