Producenci

Fertig Parkiet Jesion Koniak

jesion
196.8
PLN
Fertig Parkiet Jesion Koniak
instore_only
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka:
zadzwoń i sprawdź
Cena: 196,80 zł
Cena netto: 160,00 zł
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

FP 0008

Producent:
Jawor
Rabat promocja Jawor Fertig
   
Nazwa produktu: Fertig Parkiet Jesion Koniak
Opis produktu: Dopuszczalne sęki szpilkowe, przebieg słojów dowolny, kolorystyka bardzo ciemna (produkt termowany – poszczególne partie mogą różnić się odcieniem)
Transport: Przy zamówieniu powyżej 40m² transport na terenie Polski GRATIS!
Cena: Podana cena dotyczy produktu o grubości 14mm z warstwą użytkową 6mm, fazowanie V4 - dopłata 5zł netto / 
Uwaga: Podłogi termowane mogą jaśnieć pod wpływem promieni słonecznych.
Warianty produktu: Inne warianty produktu dostępne pod linkiem: Fertig Parkiet Jesion Koniak
 

fertig-parkiet-logo.png

fertig-parkiet-fertig-deska-realizacje.png

 

Fertig Parkiet to gotowy, dwuwarstwowy parkiet lakierowany lub olejowoskowany. Szlachetna, wykonana z naturalnego drewna dębu, jesionu lub egzotycznego warstwa wierzchnia ma grubość 4 lub 6 mm. Podłoga sprzedawana jest w formie pojedynczych deszczułek o długości 490mm, szerokości 70mm i grubości 11 lub 14mm. Fertig Parkiet dostępny jest również w wersji szczotkowanej. Ponadto istnieje możliwość zamówienia parkietu fazowanego dwu lub czterostronnie.

Spodnia część parkietu zwana stabilizującą wykonana jest z drewna liściastego. Ułatwia ona montaż oraz zwiększa odporność na odkształcenia. Fertig Parkiet pokryty jest siedmioma warstwami lakieru lub trzema olejowosku, co nie tylko zabezpiecza podłogę przed ścieraniem, ale także podkreśla jej naturalne piękno. Dzięki tej technologii podłoga staje wyjątkowo wytrzymała na uszkodzenia zewnętrzne, dlatego została objęta aż 30-letnią gwarancją. Fertig Parkiet ze względu na swoją konstrukcję nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Więcej informacji o parkietach Fertig Parkiet znajdziesz tutaj. Producent posiada w swojej ofercie również Fertig Deskę czyli podłogę o większym rozmiarze pojedynczego elementu drewnianego.

Wzory i rodzaje parkietów Fertig Parkiet mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. Firma Superparkiet prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski. Adresy naszych salonów podłóg mogą Państwo znaleźć tutaj.

Dane techniczne

Gatunek drzewa Jesion
Długość (mm) 490
Szerokość (mm) 70
Grubość (mm) 11 lub 14
Grubość warstwy licowej (mm) 4 lub 6

Opinie o produkcie (0)

Sieć salonów podłóg Superparkiet jak i sklep internetowy dostępny pod adresem www.allfloor.pl należy do firmy Floors Tomasz Pol, ul. Listopadowa 1, 02-496 Warszawa, NIP: 125-003-46-44

Sklep internetowy Shoper.pl