Producenci

Fertig Parkiet Jesion Elegance Kolor Bielony

jesion
177.12
PLN
Fertig Parkiet Jesion Elegance Kolor Bielony
instore_only
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka:
zadzwoń i sprawdź
Cena: 177,12 zł
Cena netto: 144,00 zł
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

FP 0036

Producent:
Jawor
Rabat promocja Jawor Fertig
   
Nazwa produktu: Fertig Parkiet Jesion Elegance Kolor Bielony
Opis produktu: Dopuszczalna twardziel, sęki, różnice kolorystyczne, kolorystyka jasna, zastosowany biały lakier podkładowy lub biały olejowosk
Transport: Przy zamówieniu powyżej 40m² transport na terenie Polski GRATIS!
Cena: Podana cena dotyczy produktu o grubości 11mm z warstwą użytkową 4mm, fazowanie V4 - dopłata 5zł netto / 
Istnieje możliwość zamówienia deski o grubości 14mm z warstwą użytkową 6mm, po kontakcie telefonicznym z naszym doradcą handlowym.
Warianty produktu: Inne warianty produktu dostępne pod linkiem: Fertig Parkiet Jesion Elegance Kolor Bielony
 

fertig-parkiet-logo.png

fertig-parkiet-fertig-deska-realizacje.png

 

Fertig Parkiet to gotowy, dwuwarstwowy parkiet lakierowany lub olejowoskowany. Szlachetna, wykonana z naturalnego drewna dębu, jesionu lub egzotycznego warstwa wierzchnia ma grubość 4 lub 6 mm. Podłoga sprzedawana jest w formie pojedynczych deszczułek o długości 490mm, szerokości 70mm i grubości 11 lub 14mm. Fertig Parkiet dostępny jest również w wersji szczotkowanej. Ponadto istnieje możliwość zamówienia parkietu fazowanego dwu lub czterostronnie.

Spodnia część parkietu zwana stabilizującą wykonana jest z drewna liściastego. Ułatwia ona montaż oraz zwiększa odporność na odkształcenia. Fertig Parkiet pokryty jest siedmioma warstwami lakieru lub trzema olejowosku, co nie tylko zabezpiecza podłogę przed ścieraniem, ale także podkreśla jej naturalne piękno. Dzięki tej technologii podłoga staje wyjątkowo wytrzymała na uszkodzenia zewnętrzne, dlatego została objęta aż 30-letnią gwarancją. Fertig Parkiet ze względu na swoją konstrukcję nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Więcej informacji o parkietach Fertig Parkiet znajdziesz tutaj. Producent posiada w swojej ofercie również Fertig Deskę czyli podłogę o większym rozmiarze pojedynczego elementu drewnianego.

Wzory i rodzaje parkietów Fertig Parkiet mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. Firma Superparkiet prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski. Adresy naszych salonów podłóg mogą Państwo znaleźć tutaj.

Dane techniczne

Gatunek drzewa Jesion
Długość (mm) 490
Szerokość (mm) 70
Grubość (mm) 11 lub 14
Grubość warstwy licowej (mm) 4 lub 6

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy dostępny pod adresem www.allfloor.pl należy do firmy Floors Tomasz Pol, ul. Listopadowa 1, 02-496 Warszawa, NIP: 125-003-46-44

Sklep internetowy Shoper.pl