Producenci

Fertig Deska Orzech Premium

orzech
456.33
PLN
Fertig Deska Orzech Premium
instore_only
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka:
zadzwoń i sprawdź
Cena: 456,33 zł
Cena netto: 371,00 zł
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

2144

Producent:
Jawor
Rabat promocja Jawor Fertig
   
Nazwa produktu: Fertig Deska Orzech Premium
Opis produktu: Dowolny przebieg słojów, sęki dopuszczalne, biel sporadyczna, kolorystyka zbliżona, dostępny w wymiarach: szerokość 120-150mm / długość 500-1500mm
Transport: Przy zamówieniu powyżej 40m² transport na terenie Polski GRATIS!
Cena: Podana cena dotyczy produktu o grubości 14mm z warstwą użytkową 6mm, fazowanie V4 - dopłata 5zł netto / m², szczotkowanie - dopłata 5zł netto / m².
Uwaga: Produkt dostępny okresowo.
Warianty produktu: Inne warianty produktu dostępne pod linkiem: Fertig Deska Orzech Premium
 

fertig-parkiet-logo.png

fertig-parkiet-fertig-deska-realizacje.png

 

Fertig Deska to gotowa, dwuwarstwowa podłoga lakierowana lub olejowoskowana. Szlachetna, wykonana z naturalnego drewna dębu, jesionu lub egzotycznego warstwa wierzchnia ma grubość 4 lub 6 mm. Podłoga sprzedawana jest w formie pojedynczych desek o długości od 700 do 1500mm, szerokości 130 lub 140mm i grubości 11 lub 14mm. Fertig Deska dostępna jest również w wersji szczotkowanej. Ponadto istnieje możliwość zamówienia podłogi fazowanej dwu lub czterostronnie.

Spodnia część deski zwana stabilizującą wykonana jest z drewna liściastego. Ułatwia ona montaż oraz zwiększa odporność na odkształcenia. Fertig Deska pokryta jest siedmioma warstwami lakieru lub trzema olejowosku, co nie tylko zabezpiecza podłogę przed ścieraniem, ale także podkreśla jej naturalne piękno. Dzięki tej technologii podłoga staje wyjątkowo wytrzymała na uszkodzenia zewnętrzne, dlatego została objęta aż 30-letnią gwarancją. Fertig Deska ze względu na swoją konstrukcję nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Więcej informacji o deskach Fertig Deska znajdziesz tutaj. Producent posiada w swojej ofercie również Fertig Parkiet czyli podłogę o mniejszym rozmiarze pojedynczego elementu drewnianego.

Wzory i rodzaje desek Fertig Deska mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. Firma Superparkiet prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski. Adresy naszych salonów podłóg mogą Państwo znaleźć tutaj.

Dane techniczne

Gatunek drzewa Orzech
Długość (mm) 900-1200
Szerokość (mm) 130-140
Grubość (mm) 14
Grubość warstwy licowej (mm) 6

Opinie o produkcie (0)

Sieć salonów podłóg Superparkiet jak i sklep internetowy dostępny pod adresem www.allfloor.pl należy do firmy Floors Tomasz Pol, ul. Listopadowa 1, 02-496 Warszawa, NIP: 125-003-46-44

Sklep internetowy Shoper.pl