Producenci

Fertig Deska Dąb Antyk

dąb
264.45
PLN
Fertig Deska Dąb Antyk
instore_only
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka:
zadzwoń i sprawdź
Cena: 264,45 zł
Cena netto: 215,00 zł
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

FP 0014

Producent:
Jawor
Rabat promocja Jawor Fertig
   
Nazwa produktu: Fertig Deska Dąb Antyk
Opis produktu: Sęki dopuszczalne, biel dopuszczalna, słój dowolny, kolorystyka ciemna (produkt termowany – poszczególne partie mogą różnić się odcieniem)
Transport: Przy zamówieniu powyżej 40m² transport na terenie Polski GRATIS!
Cena: Podana cena dotyczy produktu o grubości 14mm z warstwą użytkową 6mm, fazowanie 4V - dopłata 5zł netto / m², szczotkowanie - dopłata 5zł netto / m².
Uwaga: Podłogi termowane mogą jaśnieć pod wpływem promieni słonecznych.
Warianty produktu: Inne warianty produktu dostępne pod linkiem: Fertig Deska Dąb Antyk
 

fertig-parkiet-logo.png

fertig-parkiet-fertig-deska-realizacje.png

 

Fertig Deska to gotowa, dwuwarstwowa podłoga lakierowana lub olejowoskowana. Szlachetna, wykonana z naturalnego drewna dębu, jesionu lub egzotycznego warstwa wierzchnia ma grubość 4 lub 6 mm. Podłoga sprzedawana jest w formie pojedynczych desek o długości od 700 do 1500mm, szerokości 130 lub 140mm i grubości 11 lub 14mm. Fertig Deska dostępna jest również w wersji szczotkowanej. Ponadto istnieje możliwość zamówienia podłogi fazowanej dwu lub czterostronnie.

Spodnia część deski zwana stabilizującą wykonana jest z drewna liściastego. Ułatwia ona montaż oraz zwiększa odporność na odkształcenia. Fertig Deska pokryta jest siedmioma warstwami lakieru lub trzema olejowosku, co nie tylko zabezpiecza podłogę przed ścieraniem, ale także podkreśla jej naturalne piękno. Dzięki tej technologii podłoga staje wyjątkowo wytrzymała na uszkodzenia zewnętrzne, dlatego została objęta aż 30-letnią gwarancją. Fertig Deska ze względu na swoją konstrukcję nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Więcej informacji o deskach Fertig Deska znajdziesz tutaj. Producent posiada w swojej ofercie również Fertig Parkiet czyli podłogę o mniejszym rozmiarze pojedynczego elementu drewnianego.

Wzory i rodzaje desek Fertig Deska mogą Państwo obejrzeć w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie. Firma Superparkiet prowadzi sprzedaż i montaż podłóg na terenie Warszawy jak i całej Polski. Adresy naszych salonów podłóg mogą Państwo znaleźć tutaj.

Dane techniczne

Gatunek drzewa Dąb
Długość (mm) 900-1200
Szerokość (mm) 130-140
Grubość (mm) 11 lub 14
Grubość warstwy licowej (mm) 4 lub 6

Opinie o produkcie (0)

Sieć salonów podłóg Superparkiet jak i sklep internetowy dostępny pod adresem www.allfloor.pl należy do firmy Floors Tomasz Pol, ul. Listopadowa 1, 02-496 Warszawa, NIP: 125-003-46-44

Sklep internetowy Shoper.pl