Producenci

Koszty i terminy dostaw

PRZESYŁKA KURIERSKA

Przesyłka kurierska to najszybszy sposób na dostawę zamówionych towarów pod Państwa adres. Nasze przesyłki kurierskie są ubezpieczone i bardzo starannie zapakowane.

W zależności od gabarytów i ilości produktów rozróżniamy trzy typy wysyłek kurierskich. W paczce zwykłej wysyłamy chemie budowlaną, lakiery, oleje, środki czyszczące i narzędzia. Na paletach wysyłamy podłogi drewniane nieprzekraczające 120 cm długości oraz większe ilości chemii budowlanej (jest to najbezpieczniejszy sposób dostarczenia chemii budowlanej). W przesyłki dłużycowe pakujemy wyłącznie listwy MDF (przy tym rodzaju paczki nie ma możliwości dokonania płatności przy odbiorze). Termin dostawy to od 24 do 48 godzin od jej nadania. Zamawiając u nas (do godziny 10.00) w przypadku kiedy wybrany produkt ma status wysyłki "natychmiast" oraz wybierając jako sposób płatności szybki przelew albo pobranie towar wysyłamy jeszcze tego samego dnia roboczego.

1 paczka zwykła do 30kg 16,00 zł
opcja pobranie + 6,00 zł
1 paleta (b.o. kg) 150,00 zł
1 paczka dłużycowa do 30kg 38,00 zł
TRANSPORT SUPERPARKIET

Transport Superparkiet, to dostawa towaru zakupionego w naszym sklepie za pomocą własnej floty samochodów dostawczych. Rodzaj opłaty za taką usługę uzależniony jest od miejsca dostawy. Zastrzegamy sobie możliwość wymagania wykonania przedpłaty za wartość transportu (ewentualna dopłata lub zwrot pieniędzy następują przy odbiorze materiału u kierowcy). Data dostawy uzależniona jest od dostępności samochodów i jest uzgadniana z każdym klientem indywidualnie. Cena nie obejmuje usługi wniesienia. Odległość jest liczona od magazynu głównego naszej firmy (ul. Listopadowa 1, 02-496 Warszawa - Ursus). Zobacz mapę odległości
do 30km + Warszawa 50,00 zł
powyżej 30km zadzwoń!
PRZESYŁKA POCZTOWA

Nasza firma umożliwia także dostawę zamówionego towaru (drobnego, do 4,5kg) za pomocą Poczty Polskiej. Jednak ze względu na niewiele wyższą cenę przesyłki kurierskiej i dłuższy czas dostawy odradzamy tę formę dostawy. Uwaga! Przesyłka pocztowa jest nieubezpieczona! Zalecamy skorzystanie z ubezpieczonej przesyłki kurierskiej. Nie wysyłamy poprzez Pocztę Polską paczek pobraniowych. Czas dostawy przesyłki to najczęściej od 3 do 7 dni.
paczka pocztowa 14,00 zł
ODBIÓR OSOBISTY

Zamówiony towar możesz odebrać bezpłatnie w naszym magazynie w Ursusie (ul. Listopadowa 1, 02-496 Warszawa) lub na Wilanowie (al. Rzeczypospolitej 33/2, 02-972 Warszawa).

Towar posiadający status wysyłki "natychmiast" w 95% przypadków jest dostępny od ręki w magazynie w Ursusie. Zalecamy przed przyjazdem o sprawdzenie dostępności produktu telefonicznie:

  • Warszawa Ursus - tel. 22 882 20 11 (godz. 8.00 - 19.00)
  • Warszawa Wilanów - tel. 604 120 741 (godz. 10.00 - 19.00)
odbiór osobisty 0,00 zł

Uwaga! Powyższe ceny wysyłki są uznawane za niewłaściwe w momencie kiedy w opisie produktu jest podany cennik specjalny dotyczący oglądanego produktu

Sklep internetowy dostępny pod adresem www.allfloor.pl należy do firmy Floors Tomasz Pol, ul. Listopadowa 1, 02-496 Warszawa, NIP: 125-003-46-44

Sklep internetowy Shoper.pl